Vitajte na našich stránkach

01.02.2009 21:40

Vitajte na nových internetových stránkach nitrianskeho basketbalového klubu BK AX SPU Nitra. Je tomu už pomerne dávno, keď sme sa chválili kvalitným webom, ktorý ale nanešťastie nemal dlhú životnosť. Dúfame, že tentokrát to bude inak a že pokiaľ bude v Nitre fungovať mužský basketbal, tak my vám o ňom budeme prinášať aktuálne informácie.

Náš klubový web je zložený z nasledovných sekcií :

Novinky - tu nájdete každý jeden článok, ktorý tu bude uverejnený. Budú tu jednak preview jednotlivých kôl, reporty zo zápasov, vyjadrenia trénera po zapáse, alebo iné články týkajúce sa chodu nášho klubu.

O klube - v tejto sekcii sa náchádzajú základné informácie o našom klube, ako realizačný tím, krátka história nitrianskeho basketbalu, kontakt a v neposlednom rade časť "napíšte nám", ktorú dúfame budete často vyúžívať a prostredníctvom nej nás budete upozorňovat na prípadne nezrovnalosti na našich stránkach.

Družstvo - tu môžete nájsť základné informácie o každom členovi nášha súčasného kádra

Sezóna 08/09 - rôzne tabuľky, kde prehladne uvidíte ako na tom stojí Nitra v extralige, rozlosovanie nadstavbovej časti, neskôr samozrejme pribudnú termíny play-off, kompletný prehľad doterajších výsledkov v sezóne 2008/2009

Fotogáleria - táto sekcia obsahuje fotogálerie zo zápasov a budeme sa snažiť, aby sme z každého domáceho zápasu prinesli aktuálnu fotogalériu

Sponzori - bez podpory našich sponzorov by sme basketbal v Nitre nemali a preto im patrí naša vďaka za podporu nitrianskeho mužského basketbalu

Fan zone - posledná sekcia, kde sa nachádza sekcia download, v ktorej by sme radi postupom času dopĺňali nové a nové klubové veci a potom tu je fórum, ktoré by nemalo chýbať na žiadnej športovej stránke. Týmto Vás ale chceme požiadať aby ste pri vyjadrovaní svojich názorov zachovali slušnosť a dôstojnosť.

Dúfame, že si tento web oblúbite a ešte raz si dovoľujeme pripomenúť, akékoľvek prípadné dotazy nám posielajte cez sekciu O klube - Nápíšte nám.