Našim partnerom ponúkame rôzne formy propagácie. V prípade záujmu o podrobnejšie informácie a o možnostiach reklamy v našom klube kontaktuje: daniela.okosova@gmail.com alebo 0915/450 509.

Exkluzívny partner

Spoločnosť SYNOT TIP funguje na slovenskom trhu od roku 2011. V Českej republike má takmer desaťročné skúsenosti s kurzovým stávkovaním. SYNOT TIP je súčasťou medzinárodného holdingu SYNOT, ktorý je na trhu už 20 rokov a poskytuje široký servis v lotériách a hrách. SYNOT TIP sa orientuje predovšetkým na kurzové stávkovanie (športové stretnutia, spoločenské udalosti). Cieľom spoločnosti SYNOT TIP je poskytovať vysoko kvalitné produkty a služby, ktorými sa nemôže pochváliť žiadna iná stávková spoločnosť. Pre technické inovácie a hráčsky komfort je preto SYNOT TIP stále najvyhľadávanejšou stávkovou spoločnosťou.

 

Hlavní partneri

Nie je mnoho miest, ktoré by príroda obdarovala takým krásnym prostredím a výhodnou polohou ako Nitru. Hovorí sa, že bola (podobne ako Rím), založená na siedmich pahorkoch - na Zobore, hradnom kopci, Kalvárii, Čermáni, Borine, na Vŕšku a Martinskom vrchu. S jej menom sú spojené počiatky slovenských dejín, mená Pribinu, Svätopluka, sv. Cyrila a sv. Metoda, i zmienka o prvom kresťanskom chráme na našom území a o zavedení prvého slovienskeho písma.

Slovenská poľnohospodárska univerzita (SPU) v Nitre je vrcholná vzdelávacia a vedecká inštitúcia, ktorej hlavnou úlohou je poskytovanie vysokoškolského vzdelávania na základe vedeckých poznatkov v oblasti poľnohospodárstva a príbuzných odvetviach a tvorivé vedecké bádanie. Vychádzajúc z uvedených úloh SPU v rámci slovenských univerzít má svoje jedinečné postavenie a celonárodnú pôsobnosť.

   

 

Partneri

Spoločnosť Nitrianske komunálne služby, s.r.o. sa zaoberá navrhovaním a prevádzkou systémov komplexného nakladania s odpadmi. Pre mesto Nitra, okolité obce a priemyselných zákazníkov vykonáva zber a prepravu komunálneho, ostatného a nebezpečného odpadu. Prinášajú zákazníkom riešenia vyhovujúce prísnej legislatíve aj medzinárodným štandardom. Ich prioritou je zodpovednosť k životnému prostrediu a prepracovaná politika integrovaného manažérskeho systému. 
Pomáhaju svojim zákazníkom, aby sa riešením problematiky s odpadmi vyhli ekonomickým stratám a negatívnemu dopadu na dobré meno firmy.
 

 

Súkromná bezpečnostná služba BONUL, s.r.o. bola založená v roku 1991 ako slovenská spoločnosť zo zameraním na komplexné a profesionálne poskytovanie služieb. Po počiatočnej regionálnej pôsobnosti (s názvom BMN Security), sa spoločnosť postupne rozširovala a skvalitňovala svoje služby a v roku 1997 v súvislosti s prijatím nového zákona o SBS sa premenovala na súčasnú spoločnosť BONUL, s.r.o. Od tohto roku pôsobíme v rámci celej Slovenskej republiky, Rakúska, Čiech i Nemecka.

Hotel Capital je jedinečným miestom nachádzajúcim sa v absolútnom centre mesta, vzdialený len 50 metrov od pešej zóny.V klimatizovanom hoteli nájdete pohodlie a luxus na vysokej úrovni. Potvrdzuje to aj 10. miesto v kategórii Biznis hotel v Slovenskej Republike - ocenenie v Trend Top Reštaurácie a hotely na Slovensku.

 
 


 
Firma K CERO bola založená v roku 1988 a zaoberá sa tiež maloobchodnou činnosťou v oblasti kožených a kožušinových odevov a doplnkov. Svoju činnosť prevádzkuje vo vlastnej sieti značkových predajní na Slovensku. V roku 2013 oslávila tradičná slovenská firma bez zahraničnej účasti už 26. výročie svojho založenia.

 

Partneri

 
        
                

 

Produktoví partneri

     


 
 

 

Mediálni partneri

            www.basketliga.sk